تبلیغات


ابزار وبلاگ



کلوپ دانلود - دانلود مراسم اسکار فرش قرمز
 
کلوپ دانلود
ادعا نمی کنیم که بهترینیم اما خرسندیم که بهترین ها ما را انتخاب کرده اند.
درباره وبلاگ


سلام. من حمید تیموری مدیر وبلاگ کلوپ دانلود هستم . امیدوارم که بازدید از این وبلاگ برایتان مفید بوده باشد. اگر نقصی در مطالب وجود داشت از طریق نظرات ویا تماس با مدیر با من در میان بگذارید تا در اسرع وقت اصلاح شود.

مدیر وبلاگ : حمید تیموری
.
نویسندگان







هشتاد چهارمین مراسم بسیار زیبای اهدای جوایز اسکار + مراسم فرش قرمز با کیفیت عالی HD TV

سورپرایز امسال برای ایرانی ها حضور فیلم جدایی نادر از سیمین در بخش بهترین فیلم خارجی بود
که همان طور پیش بینی میشد این افتخار بزرگ نصیب سینمای ایران گشت و اصغر فرهادی اسکار
را به خانه برد . امیدواریم که این جایزه سر آغاز و سکوی پرتابی برای  دیگر آثار ارزشمند ایرانی باشد
که در صحنه های بین المللی دیده شوند دانلود با کیفیت عالی

دانلود مراسم فرش قرمز با لینک مستقیم

حجم :۵۴۰ MB

دانلــــــــود

دانلود مراسم اهدای جوایز با لینک مستقیم

حجم : ۱۴۰۰ MB

دانـلـــــــــود


 لیست برندگان به صورت کامل

بهترین فیلم
آرتیست (The Artist)
وراث (The Descendants)
به شدت بلند و بسیار نزدیک (Extremely Loud and Incredibly Close)
کمک (یاری) (The Help)
نیمه شب در پاریس (Midnight in Paris)
هوگو (Hugo)
مانی بال (Moneyball)
درخت زندگی (The Tree of Life )
اسب جنگی (War Horse )


بهترین بازیگر نقش اول مرد
Demián Bichir برای زندگی بهتر (A Better Life )
جرج کلونی برای وراث (The Descendants)
Jean Dujardin برای آرتیست (The Artist)
گری اولدمن برای دوره گرد، خیاط، سرباز، جاسوس (Tinker Tailor Soldier Spy)
براد پیت برای مانی بال (Moneyball)


بهترین بازیگر نقش اول زن
گلن کلوز (Glenn Close) برای آلبرت نابز (Albert Nobbs)
Viola Davis برای کمک (یاری) (The Help)
رونی مارا (Rooney Mara) برای دختری با خالکوبی اژدها (The Girl with Dragon Tattoo)
مریل استریپ برای بانوی آهنین (Iron Lady )
میشل ویلیامز (Michelle Williams ) برای هفته من با مرلین (My Week with Marilyn)


بهترین بازیگر نقش مکمل مرد
Kenneth Branagh برای هفته من با مرلین (My Week with Marilyn)
Jonah Hill برای مانی بال (Moneyball)
Nick Nolte برای مبارز (Warrior)
کریستوفر پلامر (Christopher Plummer) برای مبتدی ها (Beginners )
Max von Sydow برای به شدت بلند و بسیار نزدیک (Extremely Loud and Incredibly Close)


بهترین بازیگر نقش مکمل زن
Bérénice Bejo برای آرتیست (The Artist)
Jessica Chastain برای کمک (یاری) (The Help)
Melissa McCarthy برای ساقدوش ها (Bridesmaids)
Janet McTeer برای آلبرت نابز (Albert Nobbs)
Octavia Spencer برای کمک (یاری) (The Help)


بهترین کارگردان
وودی آلن برای نیمه شب در پاریس (Midnight in Paris)
Michel Hazanavicius برای آرتیست (The Artist)
Terrence Malick برای درخت زندگی (The Tree of Life )
Alexander Payne برای وراث (The Descendants)
مارتین اسکورسیزی برای هوگو (Hugo)


بهترین فیلمنامه اورجینال
اصغر فرهادی برای جدایی نادر از سیمین (A Separation)
Michel Hazanavicius برای آرتیست (The Artist)
Kristen Wiig, Annie Mumolo برای ساقدوش ها (Bridesmaids)
J.C. Chandor برای درخواست نهایی (Margin Call )
وودی آلن برای نیمه شب در پاریس (Midnight in Paris)


بهترین فیلمنامه اقتباسی
Alexander Payne برای وراث (The Descendants)
John Logan برای هوگو (Hugo)
جرج کلونی برای نیمه ماه مارس (The Ides of March )
آرن سورکین (Aaron Sorkin) برای مانی بال (Moneyball)
Bridget O’Connor, Peter Straughan برای دوره گرد، خیاط، سرباز، جاسوس (Tinker Tailor Soldier Spy)


بهترین انیمیشن
گربه ای در پاریس (A Cat in Paris )
چیکو و ریتا (Chico & Rita)
کونگ فو پاندا ۲ ( Kung Fu Panda 2 )
گربه چکمه پوش ( Puss in Boots )
رنگو ( Rango )


بهترین فیلم خارجی
جدایی نادر از سیمین (A Separation) از ایران
Bullhead از بلژیک
In Darkness از لهستان
Footnote از رژیم اشغالگر قدس
Monsieur Lazhar از کانادا


بهترین فیلمبرداری
آرتیست (The Artist)
دختری با خالکوبی اژدها (The Girl with Dragon Tattoo)
هوگو (Hugo)
درخت زندگی (The Tree of Life )
اسب جنگی (War Horse )


بهترین تدوین
آرتیست (The Artist)
وراث (The Descendants)
دختری با خالکوبی اژدها (The Girl with Dragon Tattoo)
هوگو (Hugo)
مانی بال (Moneyball)


بهترین طراحی صحنه
آرتیست (The Artist)
هوگو (Hugo)
اسب جنگی (War Horse )
نیمه شب در پاریس (Midnight in Paris)
هری پاتر و یادگاران مرگ ۲ ( Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 )


بهترین طراحی لباس
Anonymous
آرتیست (The Artist)
هوگو (Hugo)
W.E
جین ایر (Jane Eyre)
بهترین چهره پردازی و گریم
آلبرت نابز (Albert Nobbs)
هری پاتر و یادگاران مرگ ۲ ( Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 )
بانوی آهنین (Iron Lady )


بهترین موسیقی متن
ماجراهای تن تن (The Adventures of Tintin )
آرتیست (The Artist)
هوگو (Hugo)
دوره گرد، خیاط، سرباز، جاسوس (Tinker Tailor Soldier Spy)
اسب جنگی (War Horse )


بهترین ترانه

موپت ها (The Muppets )
ریو (Rio)


بهترین صدا برداری
دختری با خالکوبی اژدها (The Girl with Dragon Tattoo)
هوگو (Hugo)
مانی بال (Moneyball)
تغییر شکل دهندگان: سیاهی ماه (Transformers: Dark of the Moon )
اسب جنگی (War Horse )


بهترین تدوین صدا
رانندگی (Drive)
دختری با خالکوبی اژدها (The Girl with Dragon Tattoo)
هوگو (Hugo)
تغییر شکل دهندگان: سیاهی ماه (Transformers: Dark of the Moon )
اسب جنگی (War Horse )


بهترین جلوه های ویژه
هری پاتر و یادگاران مرگ ۲ ( Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 )
هوگو (Hugo)
فولاد واقعی (Real Steel )
ظهور سیاره میمون ها (Rise of the Planet of the Apes )
تغییر شکل دهندگان: سیاهی ماه (Transformers: Dark of the Moon )


بهترین فیلم مستند
Hell and Back Again
If a Tree Falls: A Story of the Earth Liberation Front
Paradise Lost 3: Purgatory
Pina
Undefeated


بهترین فیلم مستند کوتاه
The Barber of Birmingham: Foot Soldier of the Civil Rights Movement
God Is the Bigger Elvis
Incident in New Baghdad
Saving Face
The Tsunami and the Cherry Blossom


بهترین انیمیشن کوتاه
Dimanche
The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore
La Luna
A Morning Stroll
Wild Life


بهترین فیلم کوتاه
Pentecost
Raju
The Shore
Time Freak
Tuba Atlantic





نوع مطلب :
برچسب ها :





آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی




تماس با ما











در این وبلاگ
در كل اینترنت




جدول یوزرنیم پسورد نود 32

 
 
بالای صفحه